Gdańsk

Osiemnastka Laura - Masażystki erotyczne, Gdańsk

Osiemnastka Laura

Masaże erotyczne profesjonalnie

Osiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka Laura
Osiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka LauraOsiemnastka Laura
88.5K

kontakt

tel: 797-870-797

zadzwoń
info@masazystki.org

*Powiedz że kontaktujesz się z naszego portalu
Gdańsk
 • woj.: pomorskie
 • dziel.: Oliwa
 • dojazdy: TAK tylko do hoteli
Ona, 18 l.
 • orientacja: Bi
 • wzrost: 164cm
 • waga: 55kg
 • biust: 4
 • oczy: niebieskie
 • włosy: blond
terminy spotkań:
 • poniedziałek: wolne
 • wtorek: wolne
 • środa: wolne
 • czwartek: wolne
 • piątek: wolne
 • sobota: wolne
 • niedziela: wolne
za spędzony czas oczekuję:
 • godzina: 250 zł
komunikacja w języku:
enderu
Jestem atrakcyjną, elegancką kobietą, która spełni Twoje wyrafinowane pragnienia. Z pewnością rozpali Twoje zmysły, ponieważ wiem jak używać swoich wdzięków. Moja oferta skierowana jest do Pana na poziomie który oczekuje pełnej dyskrecji, czułości, relaksu. Gwarantuję ciepły nastrój i wiele przyjemności. Zawsze w seksownej bieliźnie, wysokich szpileczkach, by dostarczyć Ci mnóstwa wrażeń wizualnych. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, nie marnuj czasu i zrób pierwszy krok. Uwielbiam to co robię...U mnie nie ma słowa nuda ;)

Zapraszam do jedynego dwupiętrowego w Trójmieście studia z dwiema wygodnymi łazienkami w tym z jedną z ogromnym prysznicem do wspólnych kąpieli Dysponuję trzema gabinetami oraz osobnym VIP RED room który proszę rezerwować z wyprzedzeniem na dłuższe sesje w lokalu. Salon mieści się 100 metrów od dworca PKP Oliwa bardzo blisko głównej arterii komunikacyjnej miasta na pograniczu Gdańska i Sopotu. Dbam o najwyższy poziom higieny. Stosuję jednorazowe środki higieniczne w tym ręczniki kąpielowe prześcieradła klapki. Stosuję markowe kosmetyki i każdorazowo dezynfekuję gabinety dbając o Twoje bezpieczeństwo. Do masażu używam oleje najlepszej jakości.

Istnieje możliwość skorzystania z masażu w hotelu lub apartamencie w cenie 500 zł godzina. Koszt godzinnego masażu w salonie to 250zł. Nie dojeżdżam do mieszkań prywatnych ze względu na komfort i bezpieczeństwo. Jeżeli chciałbyś zorganizować imprezę firmową, urodziny lub wieczór kawalerski zapytaj o szczegóły na maila.
Obsługuję również panie i pary ! Wykonuję świetne duety. Zapytaj o aktualne promocje! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania Spotkanie umawiam telefonicznie lub przez wybrany komunikator internetowy na stronie salonu. Przyjmuję płatności kartami płatniczymi. Wykonuję prawdziwy masaż z zaangażowaniem i pasją.

Nie masz pomysłu na prezent. Przychodzimy z pomocą. Wybierz jaki masaż chciałbyś podarować, a my zajmiemy się resztą. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opłacisz wybraną kwotę, a voucher będzie czekał na Ciebie w jednym z naszych salonów lub zostanie dostarczony do wskazanego przez Ciebie odbiorcy. Akceptujemy płatności kartami oraz BLIK.

Nie oferuję usług seksualnych !!
I am attractive, elegant, who meets your sophisticated desires of women. According to the requirements, I will ignite your clients, because I know how important your charms are. My offer is addressed to the Lord at a level that may have appropriate discretion, appropriate in sexy lingerie, correction high heels, lots of visual authors.

I invite you to the only two-story studio in the Tri-City with two large comfortable bathrooms, including one of the huge joint meetings that support three offices, a separate separate VIP, which please book with RED and in RED rooms. The salon is located 100 meters from ul. PKP Oliwa very close to the main communication street of the city on the border of Gdańsk and Sopot. I take care of the hygiene level. I use disposable hygiene products, including bath towels, sheets, flip-flops. I use branded cosmetics and disinfect offices every time, taking care of your safety. I use the best quality oils for massage.

In this case, it is possible to take advantage of a massage in a hotel or apartment for PLN 500 per hour. The cost of an hour-long massage in the salon is up to PLN 230. I do not commute to a private person for the sake of comfort i. If you would like to take advantage of a company party, birthday or bachelor party, please send me an e-mail for details.
I also cater to ladies and couples! I make great payments. Ask for current promotions! I am happy to answer any questions. I arrange the meeting by phone or via the selected Internet communicator on the salon's website. I accept payment by credit cards. I provide a real massage with cast and passion.

You have no idea for a gift. We come to help. Choose which massage you would like to give and we will take care of the rest. All you need to do is contact us and pay for the chosen one, and the coupon will be waiting for you in one of our showrooms or will be completed by you to the recipient. We accept card payments and BLIK.

I do not offer sexual services !!
NAPISZ KOMENTARZ
WYSTAWIONE OPINIE I OCENY (0)
Nikt jeszcze nie napisał, bądź pierwszy
blissfulmassagewarsaw.com
OGŁOSZENIA BEZ OPŁAT

Dostęp i zamieszczanie ogłoszeń jest całkowiecie bezpłatne

AKTUALNE OGŁOSZENIA

Co 30-45 dni ogłoszeniodawcy potwierdzają aktualność swoich ogłoszeń

BEZPIECZNA STRONA

Dzięki antywirusowi ta strona nie zawiera wirusów ani złośliwego oprogramowania